•   Warunki  
 •   Polityka  
 •   Księga Gości  
 •   Kontakt  
 •   Aktualności  
 •   Produkty  
 •   O nas  
 •  Strona główna  

 • O nas

  Kultura

  Muestra de producto

  pokaż fabryki

  rynku

  Aktualności

  our news

  China-Lutong będzie uczestniczyć w Autotech Egypt 2018

  Autotech Egipt 2018

  Termin wystawy: 14-16 grudnia 2018 r

  Czas wystawy: 10: 00-19: 00

  Miejsce: Międzynarodowe Centrum Wystawowe w Kairze

  Stoisko nr: 5E40

   

  Nasza firma, China-Lutong Parts Plant. wezmą udział w Autotech Egypt 2018, ktry odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Wystawowym w Kairze w dniach 14-16 grudnia 2018 r.

   

  China-Lutong jest fabryką specjalizującą się w produkcji i eksporcie części do wtrysku oleju napędowego. Od momentu założenia fabryki we wczesnych latach 80-tych, w oparciu o zorientowaną na klienta, wysoką jakość pierwszej koncepcji produkcyjnej, poprzez ciągłe wysiłki wszystkich pracownikw, posuwając się naprzd, dostarczając klientom produkty o wysokiej jakości i doskonały system obsługi posprzedażnej, oraz dążyć do zostania pierwszorzędnymi firmami produkcyjnymi i dostawcami. Zapewnimy naszym klientom najbardziej profesjonalne rozwiązania i usługi związane z układem paliwowym.

   

  Autotech Egypt 2018 to dobra platforma. Korzystamy z okazji, aby zaprosić dystrybutorw i partnerw z całego świata, aby spotkali się na stoisku. Każdy może komunikować się ze sobą, wzmacniać wzajemne zrozumienie i podpisywać nową wspłpracę. Umowa, wszyscy do omwienia najnowszych trendw w branży i przyszłych trendw rynkowych. Na wystawie zaprezentujemy najnowsze komponenty Common Rail, takie jak wtryskiwacze common rail, zawory sterujące common rail, wtryskiwacze Carter C7, C9, C6.4, C6.6 i części naprawcze, wtryskiwacze Common Rail i wtryskiwacze szynowe, takie jak Toyota 1KD , 2KD, zestawy naprawcze do wtryskiwaczy HEUI i zawory regulacyjne EUI / EUP do pojedynczych wtryskiwaczy.

   

  Podczas wystawy nasza firma zaprezentuje nasze najkorzystniejsze produkty i akcesoria do pomp, takie jak części pomp tradycyjnych pomp VE, takie jak głowica pompy VE, głowica pompy Lucas, tłok diesel, wtryskiwacz oleju napędowego, wtrysk oleju napędowego. I tak dalej.

  Nasze części do wtrysku oleju napędowego są odpowiednie do szerokiej gamy zastosowa, takich jak IVECO, SCANIA, VOLVO, MAN, MERCEDES BENZ, DAF, FORD, CUMMINS, IVECO, TOYOTA, ISUZU, MITSUBISHI, NISSAN, DONGFENG FAW, FOTON, JAC, CUMMINS, JOHN DEERE, FIAT, MASSEY FERGUSON, a także części do samochodw ciężarowych, maszyn rolniczych itd.

   

   

  Mamy szczerą nadzieję, że przyjdziecie na tę wystawę, poprzez nasze wymiany i dyskusje ze sobą, abyśmy mogli pogłębić wspłpracę i osiągnąć wzajemne korzyści i wsplny rozwj

   

     China Lutong diesel Parts Plant naprawa pomp wtryskowych,pompy wtryskowe,końcówki wtrysków (bosch,denso,delphi,lucas,volvo,
  fiat,nissan,hartridge,opel,ford,tddi,mondeo,toyota,audi,Yanmar ),końcówki wtryskiwaczy,budowa pompy wtryskowej,końcówki wtrysków,
  rozruszniki,ustawianie pomp wtryskowych,wtryski ford transit,wymiana końcówki wtryskiwaczy,naprawa pomp wtryskowych.
  Copyright by China-lutong Pompy wtryskowe czesci plant All Right Reserved